O FM Group

Firma FM Group začala pôsobiť v Poľsku v roku 2004. Vlastní ju veľmi úspešná podnikateľská rodina Trawinská, ktorá pred založením FM Group pôsobila v oblasti vôní a parfémov už 8 rokov a zásobovala parfumérie po celom svete. Málokto vie, že VÔNE SA NEDAJÚ PATENTOVAŤ a tiež to, že výroba vonnej esencie v porovnaní s predajnou cenou sú asi 2%, tzn., že vyrobiť vonnú esenciu pre parfém, ktorý kupujete za 81,- EUR stálo zhruba 2,- EUR. To ostatné je iba obchod!

Identicky voňajúcu a rovnako dlho trvajúcu vôňu môžete dnes mať už za zlomok ceny drahého originálu. Kúpou parfumov a parfumovaných produktov FM získate výnimočnú kvalitu vône bez zbytočných nákladov na drahú značku, honorár známej osobnosti, nákladnú reklamu v médiách a komplikovanú distribúciu. Vďaka vysokej koncentráciikvalitných vonných esencií (dámske parfumy 20%, pánske parfumy 16%) dokážu voňať neuveriteľne dlho.

Koľko ste za ňu zaplatili? Voňavky od FM patria do kategórie Parfum s obsahom viac ako 15% esencií. Ich vonná koncentrácia je niekoľkonásobne vyššia ako u bežných toaletných vôd. Dôležitou informáciou je, že FM predáva svoje produkty z esencií najväčšieho výrobcu esencií na svete – spoločnost www.drom.com, ktorá je dodávateľom esencií do väčšiny originálov, zabezpečuje esencie pre naše výrobky. Táto je zároveň výrobcom a producentom značkových vonných esencií so 100-ročnou históriou a tvorí 80 % svetového trhu. Má svoje zastúpenie napr. v Nemecku, Francúzsku, Anglicku, USA, Japonsku, Austrálii, Číne, Brazílii...

Vyberte si z našej ponuky:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info