Imitácia a FM parfémy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sú voňavky originálnych značiek Hugo Boss, Giorgio Armani, Dolce Gabana, Calvin Klein, Paris Hilton, Kenzo, Gucci, Jenifer Lopez v cenách  40€ až 120€ také drahé? Koľko z ceny voňavky, ktorá stojí napr. 80€, tvoria náklady na reklamu v televízii, časopisoch, či na billboardoch? Aký honorár zaplatil výrobca voňavky známej osobnosti za poskytnutie mena alebo návrhárovi exkluzívneho flakónu a či spoločný zisk importéra, veľkoskladu a maloobchodnej predajne je 40% alebo 50% z ceny pre konečného kupujúceho? 

 

  • PARFUMOVANÁ VODA – EAU DE PARFUM
    Kamenný obchod: 8 – 15% vonných esencií za cenu 40 € až 120 €
  • NAŠE PÁNSKE VÔNE FM obsahujú až 16% vonných esencií s cenou len 14,67€*

    PARFUM
    Kamenný obchod: 15 – 30% vonných esencií za cenu 100€ až 160€
  • NAŠE DÁMSKE VÔNE FM obsahujú až 20% vonných esencií len za 14,67€*

Toaletné vody, ktoré sú najčastejšie v ponuke parfumérií alebo v katalógoch kozmetických firiem obsahujú podľa medzinárodnej normy len maximálne 8% esencií! Určite doma nájdete flakón s nápisom Eau de Toilette (toaletná voda). Nápis informuje, že patrí do kategórie voňaviek obsahujúcich len 4 až 8% vonných esencií.

Potešte seba alebo svojich blízkych krásnou vôňou alebo parfumovanými produktmi každodennej spotreby a kontaktujte svojho distribútora, ktorý je možno len kúsok od Vás (viac v časti KONTAKT). Poradí s výberom z 151 vôní a mnohých produktov, ktoré si môžete hneď otestovať, veď za to nič nedáte a za krátky čas sa už aj Vy môžete tešiť z ich výnimočnej kvality

NEKUPUJTE DRAHÚ ZNAČKU, ALE KVALITU!

A teraz v skratke – čím vyhrávame?

1. kvalitou - vonné esencie od firmy DROM Fragrances, až 20 % vonných esencií
2. ponukou - široká škála produktov pre celú rodinu i pre domácnosť 
3. cenou - vysoká kvalita produktov za ceny dostupné pre všetkých, pri vyšších objednávkach získavate rôzne darčeky a následne zľavy závislé od predchádzajúcich obratov.
4. zázemím - sme súčasťou medzinárodnej spoločnosti FM GROUP World

Vyberte si z našej ponuky:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info